Değişimi Yönetmenize Yardımcı Olacağız !

Maxus Türkiye olarak, günümüzün hızlı ve sürekli değişen dünyasında müşterilerimizin kendilerine öncülük edecek ve kendilerini bu değişimin yaratacağı eşsiz fırsatlara yönlendirecek bir ajans aradıklarının farkındayız.

Teknolojiyi ve yeniliği kucaklayarak, müşterilerimizi ileriye taşırken aynı zamanda kendilerine gerçekci, yalın, yaratıcı, etkileyici, verimli ve iş faaliyetlerine somut yarar sağlayacak çözümler sunuyoruz. Bizler, zaten hali hazırda dijitalize olmuş bir çağın içine doğduk ve «Metalworks by Maxus» ile de kendi yaratıcı teknoloji bölümüne sahip olan tek ajans ağıyız.

Yerel ajanslardan oluşan global bir ajans ağıyız.

55 markette 70’in üstündeki ofis 2,700’ün üstünde çalışanımızla kuruluşumuzdan bu yana hala tüm dünyada en hızlı büyüyen medya networkü olma ünvanını taşıyoruz.

İşimiz, tüm Amerika’ya, Avrupa’ya, Orta Doğu ve Asya-Pasifik ülkerlerine eşit bir biçimde yayılmış durumda.

Maxus, müşterilerimize avantaj sağlamamızda teknoloji ve ticaret alanında tartışmasız dünyanın bir numaralı Global Medya Yatırım Yönetimi grubu GroupM’in ve dünyanın en geniş iletişim grubu olan WPP’nin bir parçası olmaktan gurur duyar.

"


İletişime geçin Arrow icon

Büyük ve başarılı yerel, bölgesel ve global müşterilere sahibiz.

Müşterilerimiz, bizim kendimizi tanımlamamızda önemi bir rol oynar.

Büyümemizin asıl nedeni, global, bölgesel ve yerel düzeyde son derece önemli, akıllı stratejilerin mükemmel çıktılara dönüştüğü  olağanüstü şirketlerle çalışmamızdır.

Önde gelen 10 markamız, Nestlé, Tesco Kipa, ETS, LAV, KFC, Yandex, Tekzen, Sahibinden.com, Avon, Trendyol.com.

"


Çalışmalarımızı görüntüleyin Arrow icon